WARSZTATY DLA RODZICÓW I RODZIN

obecnie trwają zapisy na następujące warsztaty

Trening asertywności rodzicielskiej skierowany jest do tych rodziców, którzy chcieliby nauczyć się w jaki sposób reagować, odpowiadać na zachowania dzieci, które są dla rodzica trudne emocjonalnie. Podczas warsztatów przyjrzymy się typowym reakcjom rodzica, oraz omówimy trudności z którymi się mierzą. Trening składa się z części teoretycznej i praktycznej. Ważne jest dla nas aby każdy z rodziców wyszedł z warsztatów z konkretnymi narzędziami, które umożliwią mu budowanie lepszej relacji z dzieckiem.

Rozpoczęcie najbliższego cyklu treningu planujemy na 7.07.2022 w godzinach 17:00-19:30. Trening obejmuje cykl 4 spotkań po 2,5h. Koszt całego cyklu to 800zł. 

Na te innowacyjne warsztaty zapraszamy dziadków, których dzieci wybrały rodzicielstwo bliskości na swój sposób budowania relacji z dzieckiem. Jeśli chciałbyś im w tym towarzyszyć i również zrozumieć o co chodzi w takim sposobie postrzegania dziecka weź udział w naszych warsztatach. Podczas warsztatów otrzymasz wiele praktycznych informacji i będziesz mógł podzielić się swoimi wątpliwościami.

Najbliższy termin warsztatu planujemy 3.07.2022. Czas trwania warsztatu to 4h w godzinach 10:00-14:30 w tym 30min przerwy, koszt uczestnictwa 200zł.